Gazetki reklamowe Środa Wielkopolska

Gazetki promocyjne i reklamowe to mimo wszystko nadal bardzo popularny i niezmiennie atrakcyjny sposób prezentacji oferty, niezastąpiony podczas wszelkich akcji promocyjnych, handlowych oraz wizerunkowych. Dzięki czytelnej oraz niezwykle przejrzystej formie, stanowią bardzo istotne narzędzie marketingowe, umożliwiające informowanie konsumentów o bieżących promocjach, obniżkach cen czy też nowościach w asortymencie. Jest to swego rodzaju forma kontaktu z konsumentem.

Gazetki reklamowe są najlepszym sposobem na wyeksponowanie Twoich najatrakcyjniejszych promocji. Regularnie drukowane pozwalają na to, aby Twoi Klienci zawsze mieli dostęp do najnowszych i najlepszych okazji ale także na pozyskanie nowych klientów. Druk może przyciągać kolorami, oryginalnym wzorem, ale przede wszystkim najciekawszymi ofertami. Gazetki reklamowe są najczęściej tworzone przez sklepy, sieci handlowe czy hurtownie.

Gazetki reklamowe Środa Wielkopolska
Gazetki reklamowe Śrem

Gazetki najczęściej drukowane są na papierze: – środek kreda 80g – 150g, – okładka kreda 80g – 300g

Oprawa: Zastosowana może być oprawa klejona lub szycie zeszytowe.

Zastosowanie: Gazetki mają szerokie spektrum zastosowania. Od gazetek produktowych ukierunkowanych na przedstawienie i promocję produktów, do wydawnictw kulturalno społecznych.

Gazetki reklamowe Śrem
Gazetki reklamowe Śrem