Nie podajemy Państwu cennika naszych usług jak w sklepie detalicznym z artykułami spożywczymi, ponieważ nasze usługi nie leżą na półce. Do każdego zapytania czy zlecenia podchodzimy za każdym razem indywidualnie, sprawdzamy potrzeby, mierzymy parametry i staramy się aby tak wycena jak i produkt końcowy były jak najlepiej dopasowane do wymagań.

Na Twoje zadowolenie zawsze

pracujemy na 100% swoich możliwości.

Jak to robimy ...

zobacz jak podchodzimy do każdego zlecenia, krok po kroku ...

Zapytanie i wycena

Chcesz poznać jaki mamy pomysł na Twoją potrzebę ? Powiedz nam dokładnie jak możemy Ci pomóc i prześlij nam zapytanie. Przedstawimy Ci bez ściemniania co trzeba zrobić aby osiągnąć Twój cel i właściwie wycenimy usługę.

Przesłanie oferty

Po przesłaniu wszystkich wymogów dotyczących zlecenia oraz dostarczeniu potrzebnych materiałów, sporządzimy bezpłatnie wstępną wycenę Twojej realizacji. Po akceptacji warunków rozpoczniemy realizacje zlecenia.

Prezentacja projektu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cur tantas regiones barbarorum pedibus obiit, tot maria transmisit.

Zmiany?

Projekt ma być idealny, a więc poprawki wdrażamy do skutku. Jedyny klient z jakim chcemy mieć doczynienia to klient zadowolony. Każda Twoja uwaga będzie brana na poważnie. 

Akceptacja i rozliczenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cur tantas regiones barbarorum pedibus obiit, tot maria transmisit.

Kompleskowa obsługa

Chcemy aby nasza współpraca nie kończyła się z momentem opłacenia faktury za zlecenie. Mamy nadzieje zadbać o kolejne ....

312

stworzone projekty

402

zrealizowane zlecenia

100%

zadowoleni klienci (pracujemy do skutku)

0

niedokończonych zleceń

Co mówią o nas ...

co mogą powiedzieć o nas ludzie, którzy za nami współpracowali ?