Strona internetowa, sklep internetowy, projekt reklamy a może kompleksowe zarządzanie kanałem sprzedaży ?

oferta

Do kogo skierowana jest oferta ?

Firmy szukające współpracy oraz potrzebujące pomocy i wsparcia w szeroko pojętej branży e-commerce w charakterze firmy odpowiedzialnej za kompleksowe zarządzanie kanałami sprzedaży internetowej, projektowanie stron internetowych, tworzenie identyfikacji wizualnej czy przygotowywanie materiałów do druku związanych z prowadzonym w sieci biznesem.

dlaczego my?

Dlaczego My ?

Posiadamy 10 letnie doświadczenie w wyżej wymienionej branży. Tworzymy i odpowiadamy za rozwój oraz sukces kilku marek posiadających sklepy internetowe czy konta allegro o ugruntowanej pozycji na rynku. W przypadku kilku z nich udało się na przestrzeni 12 miesięcy zbudować od zera lidera sprzedaży detalicznej w Polsce dla danego asortymentu. Braliśmy udział kilkukrotnie w parodniowych cyklach szkoleń Akademii Allegro na terenie całej Polski,
prowadzonych przez najlepszych specjalistów branży e-commerce w Polsce takich jak Marcin Cisek, Paweł Tkaczyk czy Sławomir Rajch z zakresu obsługi klienta, psychologii zakupów , tworzenia skutecznych ofert, copywritingu z zastosowaniem języka korzyści, planowania sprzedaży w oparciu o synergie grupy Allegro, prawidłowej komunikacji mailowej, prawa w e-handlu, obsługi zwrotów, przetwarzania danych osobowych i wiele innych. Szkolenia skrojone były dla największych sprzedających na Allegro należących do programu Vip Allegro.

jesteśmy odpowiedzialni

Odpowiedzialni jesteśmy za ?

Zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach. Rozwijanie i wdrażanie strategii produktu, przygotowywanie planów sprzedaży, bazując na danych z takich narzędzi jak TradeWatch. Przygotowywanie analiz sytuacji rynkowej , trendów na rynku. Kontrolowanie pozycji konkurentów oraz analiza ich asortymentu. Koordynacje i nadzór nad rozwojem oferty produktu lub grupy produktów oferowanych przez markę. Zarządzanie polityką cenową oraz kontrola kosztów i budżetu dla zarządzanego produktu. Tworzenie polityki sprzedaży dla produktu. Modyfikacja / usprawnianie procedur sprzedaży produktu. Zarządzanie zespołem ludzi odpowiedzialnych za działania marketingowe – między innymi fotograf, programista, copywriter, handlowiec.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Chcesz by Twoja firma była zauważana przez klientów ? Chcesz aby Twoja marka była rozpoznawalna na rynku ? Postaw na najnowsze technologie oraz doświadczonych ludzi a razem osiągniemy założone cele. Postaw na nas !

Identyfikacja wizualna
Spójny, nowoczesny i czytelny system identyfikacji wizualnej Twojej marki czy firmy to coś co szczególnie wyróżni Cię pośród konkurencji. Dla potrzeb Twojej firmy możemy stworzyć kompleksową i profesjonalną prezentację w postaci unikalnego logotypu, odpowiedniej kolorystyki czy nowoczesnego kroju pisma. Odpowiednio wykreowany przez nas wizerunek, następnie możemy użyć tworząc druki firmowe typu: papier firmowy, wizytówki, koperty, teczki, pieczątki, ulotki czy foldery i katalogi. Informacja wizualna jaką nieść będzie stworzona przez naszą agencje identyfikacja z pewnością podniesie prestiż i wiarygodność prowadzonego przez Ciebie biznesu.
Druk i publikacje
Istotne elementy Twojej identyfikacji wizualnej warto klientom dostarczać w namacalnej formie. Dobra ulotka czy folder a także przemyślane katalogi pomogą pokazać przyszłym kontrahentom jak ważne są dla Ciebie detale i jakość. Żaden projekt plakatu, gazetki, katalogu, opakowania czy etykiety oraz billboardu i baneru nie stanowi dla naszego zespołu kreatywnych grafików żadnego problemu. Tworzymy już od prawie dekady projekty webowe jak i na potrzeby DTP. Duże doświadczenie w produkcji powyższych materiałów pozwala nam tworzyć wyjątkowe i zapamiętywalne projekty a umiejętność słuchania potrzeb klienta to gwarancja, że każda Twoja koncepcja zostanie właściwie wdrożona.
Strony internetowe
W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu to przede wszystkim sprawne dotarcie do potencjalnych klientów. Profesjonalna strona internetowa, którą możemy dla Państwa wykonać to najskuteczniejszy rodzaj reklamy jaki firma może posiadać. Oferujemy serwisy internetowe oparte o CMS, gdzie w intuicyjnym panelu można samodzielnie sprawować kontrolę nad treścią, jak też wykonujemy strony w oparciu o czysty HTML oraz wzbogacony o wszystkie konieczne skrypty i dodatki. Każdy klient obsłużony jest indywidualnie a jego pomysły i wizje nasi specjaliści wdrożą zgodnie z obecnymi trendami tak by witryna posiadała cechy przyjazne tak wyszukiwarkom jak i samym użytkownikom.
Marketing

Posiadając własny biznes lub produkt zdajesz sobie sprawę, że przemyślana strategia dotarcia do jak największej grupy potencjalnych klientów jest kluczem do sukcesu.  Marketing XXI wieku pozwala nam wykorzystywać w tym celu bardzo dużą ilość narzędzi, które usprawnią realizacje założonych strategii a co za tym idzie zwiększą zyski Twojego biznesu. Nasze doświadczenie w tej materii pomoże skorzystać z takich działań jak pozycjonowanie stron www i SEO, reklamy Google Adwords, mailing, remarketing czy kreowanie dobrego wizerunku w portalach społecznościowych takich jak facebook, instagram czy twitter. Pomożemy Ci szybko rozpoznać trendy konsumenckie w Twojej branży oraz kryjące się za nimi potrzeby co odkryje przed firmą dochodowe rynki.

SEO

Strona internetowa Twojej firmy to nie tylko ładna wizytówka. Chcąc pozyskiwać dzięki niej wartościowych klientów należy zadbać o to by w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, zajmowała ona możliwie najwyższe  pozycje w wynikach dla wybranych słów i fraz kluczowych. Nasi specjaliści posiadają bardzo duże doświadczenie w działaniu mającym na celu zwiększenie użyteczności strony, zwiększenie widoczności oraz czytelności zarówno dla użytkowników strony jak i dla robotów wyszukiwarek internetowych. Dobrze zrealizowane cele organicznego pozycjonowania Twojej witryny pozwolą zwiększyć ilość unikalnych wejść na stronę, rozpoznawalność marki a co najważniejsze zwiększą Twoje zyski poprzez sprzedaż oferowanych towarów i usług.

Social Media

Żyjemy w czasach mediów społecznościowych. dzielenie się informacją, zdjęciem czy video przy facebook'a, instagrama czy twittera to obecnie najszybszy i często najtańszy sposób docierania do swojej grupy docelowych odbiorców. Odpowiednio stworzone i przekazane treści są wstanie bardzo szybko, pozytywnie, co ważne trwale wpłynąć na wizerunek Twojej firmy i samej sprzedaży oferowanych usług oraz produktów. Nasza agencja tworzy i prowadzi blogi a także serwisy contentowe budujące historie, kreujące wizerunek, dbające o opinie danego projektu. Dzięki precyzyjnemu doborowi narzędzi i specjalizacji osób odpowiedzialnych za projekty My na prawdę świetnie radzimy sobie z przekładaniem słów na sprzedaż.

Dowiedz się, kto za co u nas odpowiada

newcreation to zespół bardzo doświadczonych specjalistów, którzy dysponują odpowiednimi kompetencjami, potwierdzonymi licznym sukcesami

menadżer projektu

Jarosław Kirszke

Project manager

Odpowiedzialny w newcreation.pl za finalny produkt i zadowoloenie klienta. Dba o to, żeby każdy nawet największy projekt jak chociażby duża strona internetowa zostały w należyty sposób skończone zawsze przed deadline'am

specjalista ds programowania

Mateusz

Programista

Mózg każdej niewidocznej na pierwszy rzut oka operacji i linijki kodu w newcreation.pl. Człowiek dbający z największą rzetelnością o to by pozycjonowanie stron było zawsze w myśl aktualnych algorytmów wyszukiwarek.

fotograf

Kamil

Fotograf

Bez wątpienia najbardziej artystyczny członek zespołu newcreation.pl, posiadający wzrok o takiej ostrości widzenia, że tylko on jest wstanie zauważyć pyłek kurzu siadający na fotografowanym produkcie.

grafik Śrem

Krystian

Graphic designer

Tworzenie wszelkich materiałów graficznych to dla niego czysta przyjemność. Każda, nawet najmniejsza praca niesie za sobą proces twórczy, który jest niezwykle ważny aby każda kreska czy kropka miały swoje miejsce.